Konzultacije iz Terestričke navigacije

ponedjeljak, 03.03.2014.

RASPORED GRUPA IZ KOLEGIJA ˝ASTRONOMSKA NAVIGACIJA˝ ZA (PN)

1. grupa (1620 do 1755) utorak, H-3

Abramović Slaven
Agnić Adrian
Ančić Frane
Andrić Grgo
Arseta Duje
Baćak Ivan
Bajo Ivan
Bajrić Ivan
Bakota Josip
Baković Marko
Balić Josip
Barać Luka
Barišić Duje
Bartolović Josip
Bašić Frane
Beader Valentina (PSP)
Bego Karla
Bilać Vinko
Blažević Šime
Bogovac Dino
Boras Tin
Božajić Lovre
Brailović Frane
Bralić Kristian
Brnić Božo
Budimlić Marko
Carević Milan
Cassano Francis
Čaić Duje
Čagalj Miro
Čerina Marko
Čičić Nikola

2. grupa (1800 do 1935) utorak, H-3

Čorvilo Marko
Ćurić Ivan
Divić Ana
Došen Mario (PSP)
Drpić Ivan
Dujmović Ivo
Duplančić Ivan
Duvnjak Marin
Ercegović Stipe
Garmaz Vedran
Gjurašin Andro
Gnječ Josip
Gotovac Anita
Grabovac Jurica
Grgić Ante
Grgić Josip
Gudić Pave
Gunjača Robert
Gustin Luka
Guvo Josip
Ivanac Marko
Ivandić Eduard
Ivanković Jerko
Ivičević Marin
Janković Kata
Jelčić Mario
Jeličić Ivan
Jelinčić Maja
Jeramaz Grgo
Jurjević Mislav
Jurjević Vice
Kalebić Vice
Karabatić Vedran


3. grupa (1440 do 1615) utorak, H-3

Karamarko Ivan
Kaštelančić Tonći
Katalinić Duje
Kaznačić Ivan
Kezić Toni
Knežević Ivica
Kokeza Neven
Koludrović Dinko
Kustura Josip
Laušić Marin
Lerotić Bor Mirko
Leskur Marin
Ljubić Dino
Ljubić Edi
Maglaić Nikola
Malenica Stjepan
Maleš Mate
Maleš Neven
Mamić Ivica
Mandac Mirko Daniel
Marić Joško
Martinović Ivan
Matana Karmen
Matas Ana (PSP)
Matasić Branimir
Mateljan Petar
Mateta Boris
Matić Ante
Medvidović Ivan
Milanović Toni
Milović Marko
Mostarčić Danijel
Mrša Tomislav

4. grupa (0800 do 0935) srijeda, H-2

Najev Ante
Nazlić Bruno
Novaković Petar
Obradović Dino
Opačak Marko
Paić Ante
Palavra Vedran
Parlov Jakov
Pavletić Marin
Pejković Ante
Pocrnja Josip
Polić Viktor
Prgomet Bruno
Prkić Goran
Radić Marko
Raffanelli Jure
Raffanelli Ante
Raos Antonio
Rapić Ivan
Roglić Nikola
Roguljić Duje
Rozga Luka
Rubelj Božo
Ruščić Petar
Sandalić Matija
Sarač Lovel
Semen Ana
Silić Franko
Siničić Mateo
Stipica Jozo
Stipković Roko
Stojadinović Ana
Surjan Petar

5. grupa (1620 do 1755) četvrtak, BGŠ-6

Suša Dino
Šarić Ivan
Šalov Ivan
Šćepanović Toni
Šimunović Tomislav
Šipić Mario
Šodan Tomislav
Števanja Bruno
Šunjić Ivo
Tadić Filip
Tolj Ivan
Tomašević Domagoj Marijan
Tomić Ante
Tominić Ivan
Tonšić Antun Viktor
Trogrlić Marko
Turčinović Ivan
Urlić Dino
Ursa Stipe
Vidaković Mauro
Vidović Duje
Vlahović Ana
Vlašić Deni
Vrdoljak Zrinka
Vrkić Zvonimir
Vučić Ivan
Vujević Ivan
Zečević Duje
Zoković Mate
Žunić Nikola


Molim studente da se pridržavaju svojih grupa zbog ograničenosti prostora.headbang

mah
S. Galić

- 13:55 - Komentari (0) - Isprintaj - #

srijeda, 26.02.2014.

Rezultati dijela ispita iz AN održanog dana (25.02.14.)

PN
Bejo Marin 1
Benić Toni 1
Lombardić Romano -2
Nizić Dario 1
Petković Marko 1
Plazonić Nedjeljko 1
Radović Tomislav 1
Suša Alen 2
Štambuk Roko 1
Štrbe Matej 1
Štrbe Matej 2
Zorica Nikola 2


PTJM
Mikas Ivo 1
Stipinović Marin 1

PSP
Došen Mario 1


USMENI: četvrtak 27.02.14. u tx = 0830 (Pomorski fakultet, Z. Frankopanska 38)

S. Galić

- 19:51 - Komentari (0) - Isprintaj - #

četvrtak, 20.02.2014.

REZULTATI DIJELA ISPITA IZ TERESTRIČKE NAVIGACIJE (PN) 18.02.14.

Agnić Adrian 1
Ban Stjepan zadaci: 2
Balić Josip karte: -2
Bego Karla zadaci: 2
Bejo Marin karte: -2
Blažević Šime 1
Bogovac Dino 1
Brailović Frane 1
Brnić Božo 1
Car Marko 1
Carević Milan 1
Čaić Duje 1
Čičić Nikola zadaci: 2
Ćurić Ivan 1
Divić Ana karte:-2
Glučina Jure 1
Grgić Josip 2
Gunjača Robert zadaci: 3
Ivanković Jerko 1
Kalebić Vice zadaci: 2
Kazančić Ivan 1
Kezić Toni karte: -2
Koludrović Dinko 1
Maglaić Nikola zadaci: -2
Mostarčić Danijel karte: 2
Munivrana Ante 1
Nazlić Bruno 1
Obradović Dino karte: 2
Parlov Jakov karte: -2
Prkić Goran 1
Radić Marko 1
Rafaneli Jure 1
Roglić Nikola 1
Semen Ana 1
Stipica Jozo karte: -2
Suhina Kadoić Ilija zadaci: -2
Surjan Petar karte: -2
Škugor Ivan zadaci: -2
Števanja Bruno 1
Šunjić Ivo 1
Tolj Ivan 1
Tominić Ivan karte: -2
Turčinović Ivan 1
Vidović Duje 1
Vrkić Zvonimir 1

USMENI - ponedjeljak 24.02.14. u tx = 0830 Pomorski fakultet (Z. Frankopanska 38)

S. Galić

- 00:47 - Komentari (0) - Isprintaj - #

srijeda, 19.02.2014.

Rezultati ispita iz Terestričke navigacije održanog 18/02/14-PM,PTJM

Antišić Bruno zad 1
Barišić Krešimir karta 1
Barišić Krešimir zad 1
Borković Ivona zad 2
Bošković Nikolina zad 2
Bradarić Martina zad 1
Bura Antonela zad 1
Dubravčić Andrea zad 1
Dujmović Ivan karta 1
Đerek Katarina karta 1
Grljušić Marin zad 1
Jurković Kata karta 1
Krželj Ana zad 2
Mataga Zvonimir zad 1
Matana Karmen zad 1
Miler Goran zad 1
Novak Maja zad 1
Obradović Marino karta 1 (zad 2)
Perić Gorana karta 1
Petković Lorena zad 2
Rade Anamarija karta 3
Radić Kristina karta1
Radić Marko zad 1 (0171246322)
Rosandić Lucija zad 1
Ševo Kate zad 1
Tomaš Tomislav zad 1
Ukić Iris zad 1
Veža Tina zad 2
Vidović Antun zad 1
Vrvilo Tea zad 3
Zečić Ana karta 1  (zad 1)
Zvocak Antonia zad 1

Radovi se mogu pogledati 25.02. u 1200  (Zrinsko F.)
Usmeni ispit 26.02. u 0830 (Zrinsko F.) za PM i PTJM

Z.Lušić

- 17:40 - Komentari (0) - Isprintaj - #

utorak, 11.02.2014.

Rezultati dijela ispita iz AN (PN) - 11.02.14.

Carić Juraj 2
Lombardić Romano 1
Nizić Dario 1
Petković Marko 1
Radović Tomislav 1
Suša Alen 1
Štrbe Matej 1
Zorica Nikola 1

Usmeni ispit
14.02.2014. u 0800 (Zrinsko F)

S. Galić

- 23:38 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se