Konzultacije iz Terestričke navigacije

nedjelja, 14.12.2014.

REZULTATI PONOVLJENOG I. KOLOKVIJA IZ TN 05.12.2014.

Položili:

Bakota Josip 2
Baran Marko 2
Boras Mario 2
Čulić Ivan 3
Čulin Ivan 3
Dujić Ivan 2
Jakulica Vito 2
Martinović Ivan 2
Medak Marin -3
Milat Petar 2
Šarić Matko 2
Taslak Jure 2

Uvid u radove: 23.12.14. u 1300, bgš

S. Galić

- 03:00 - Komentari (0) - Isprintaj - #

nedjelja, 16.11.2014.

REZULTATI I. KOLOKVIJA IZ TERESTRIČKE NAVIGACIJE

PN

Agnić Željko 1
Alfier Franko 3
Andrić Grgo 2
Antišić Jerko 1
Babić Ante 1
Bajo Ivan 1
Bajrić Ivan 1
Bakić Frane 1
Bakota Duje 2
Bakota Josip 1
Baković Mario 4
Baran Marko 1
Barić Petar 1
Barun Petar 4
Baturina Marko 1
Bituljac Luka 2
Bonačić Luka 1
Boras Mario 1
Bosančić Špiro 5
Bradarić Jakov 2
Brailović Frane 1
Brkić Matej -2
Brnić Božo 3
Bučević Tonko 1
Čorić Domagoj 1
Čovrilo Marko 1
Čulić Ivan 1
Čulić Marko 4
Čulin Ivan 1
Divić Ana 2
Dujić Ivan 1
Duvnjak Marin -3
Đirlić Mateo 1
Gale Ante 3
Gojsalić Marinko 4
Grabovac Jurica 1
Gracin Vlatko 4
Grbeša Mate 5
Gudić Pave 1
Herceg Victor -2
Huljić Stipe 1
Ivanac Marko 1
Ivanišević Josip 1
Jakšić Šime 1
Jakulica Vito 1
Jakus Matea 1
Jeknić Marko 2
Jelovčić Goran -5
Jeramaz Grgo 1
Jurjević Mislav 1
Kalebić Marin 1
Kaliger Niko 1
Karmelić Frane 3
Katalinić Duje 1
Koludrović Dinko -5
Komadina Franko 1
Križanović Luka -4
Krstulović Boris -2
Krstulović Lovre 2
Lerotić Bor Mirko 1
Lozančić Marko 2
Ljubić Edi 4
Malenica Stjepan 1
Marasović Ivan 1
Maretić Antonio 1
Martinić Ivica 5
Martinović Ivan 1
Matić Tomislav 2
Medak Marin 1
Medić Marko 1
Milat Petar 1
Mitrić Marino 1
Mlačić Jerko 1
Nazor Hrvoje 1
Nevešćanin Tino -4
Nižetić Christian 3
Očašić Nikola 2
Opačak Marko 2
Paić Ante 2
Papuga Ivica 1
Patekar Leo 3
Pejković Toni 3
Perica Bruno 1
Perišić Dinko 1
Perkušić Ante 4
Petričević Jakov 2
Piasevoli Luka 1
Plastić Marko 1
Pletikosić Luka 3
Pupić Marko 1
Radić Marko 3
Radišić Nikola 1
Radman Ivan -3
Radun Vjekoslav 2
Raič Marino 4
Rogošić Đoni 3
Roguljić Duje 1
Roić Stjepan -4
Sarač Lovel 1
Sekelez Petar 1
Semen Ana 1
Serdarević Ante 2
Sikirica Ivan 1
Silić Mate 1
Stambulić Stjepan 1
Stegić Grgur 1
Stipica Ivo 2
Stipica Hrvoje 2
Stipković Roko 2
Stričević Petar 4
Šarac Hrvoje Ivan 1
Šarić Ivan 2
Šarić Matko 1
Šitić Sani 2
Školarev Marko 1
Štambuk Lovre 2
Šušnjar Vlado 1
Tabain Luka 2
Taslak Jure 1
Tešija Dino 1
Tešija Jurica 1
Tolj Ivan 1
Tomaš Blaž 1
Tomašević Domagoj Marijan 1
Tomović Mario 2
Topić Šimun 2
Trebotić Marin 1
Ursa Stipe 1
Veić Josip -4
Velić Luka 2
Vidović Duje 1
Vladova Marko 1
Vrčić Antonio 1
Vrdoljak Zrinka 1
Vukoja Bruno 1
Vukušić Josip 1
Vulić Krešimir 1
Zebić Duje 2
Zečić Marko 1
Zekan Mario 5
Zekić Mate 1
Žabčić Mario 1
Žanko Ante 2


PM

Glavaš Ana 1
Ivana Šteta 2
Lučić Josipa -4
Šarić Matea 2
Tomić Marta 2
Ukić Iris 2
Vrvilo Tea -5
Zeljković Ana Marija 1
Zuban Ana 2


Uvid u radove: 19.11.14. Srijeda u 1300 BGŠ


S. Galić

- 20:31 - Komentari (0) - Isprintaj - #

utorak, 23.09.2014.

REZULTATI DIJELA ISPITA IZ TN ODRŽANOG DANA 23.09.14.

TERESTRIČKA NAVIGACIJA

PN
Marunčić Ante zadaci: 1 karte: 2
Nazlić Bruno zadaci: 2 karte: 2
Šimunović Tomislav 1
Kaštelnčić Tonći 1



PTJM
Rosandić Lucija zadaci: 2 karte: 1
Bajić Jelena 1



PM
Žurić Jure 1
Glavaš Ana karte: 3



ASTRONOMSKA NAVIGACIJA


PN
Božajić Lovre 1
Šoić Andrea 1
Parlov Jakov 1
Dajak Luka 1
Ilija Kadoić Suhina 1



PM
Dujmović Ivana -2
Grljušić Marin 1
Vrvilo Tea 1



PTJM
Pleština Antonija -2
Tomić Zvonimir 2
Tičinović Teo 1
Stojanac Toni 1

Usmeni 23.09.14. u 1300 Pomorski fakultet, Zrinsko Frankopanska 38

S. Galić

- 13:50 - Komentari (0) - Isprintaj - #

petak, 19.09.2014.

REZULTATI DIJELA ISPITA IZ AN ODRŽANOG DANA 19.09.2014.

PN
Bilać Vinko 1
Bogovac Dino 2
Božajić Lovre 1
Budimlić Marko -2
Bukovac Josip 2
Dajak Luka 1
Dedić Žanko Filip -2
Jeličić Mario 2
Kalebić Vice 2
Kustura Josip 2
Parlov Jakov 1
Plazibat Ivan -2
Šućur Teo 2
Zečević Duje 2

PSP
Beader Valentina 2
Ivandić Antonio 1

PTJM

Čorić Maja -2
Guteša Nella 3
Mikas Ivo -2
Pleština Antonia 1
Stojanac Toni 1
Tičinović Teo 1

PM
Bulić Bruna -2
Đerek Katarina 2
Krželj Ana 2
Matijaš Zorana 2
Novaković Duje -2
Preseča Maja 2
Šoić Andrea 1
Šušak Maja -2
Zvocak Antonia 2

- Uvid u radove ponedjeljak 22.09.14. u 1300 (Pomorski fakultet - Zrinsko Frankopanska 38)
- Usmeni u utorak 23.09.14. u 0800 Lora A1

smokin
S. Galić


- 14:08 - Komentari (0) - Isprintaj - #

petak, 12.09.2014.

Ispit pred povjerenstvom

Ispit pred povjerenstvom (komisijski ispit) za predmete Terestrička navigacija, Astronomska navigacija i Elementi plovidbe održat će se 24.09.2014. (srijeda) u 0830 u Zrinsko F. Ovo se odnosi na one studente koji su navedene predmete prijavili četvrti put (II jesenski rok ili dekanski).

Z.Lušić

- 10:41 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se